MC Cleaning

Pranie tapicerki samochodowej

  1. Home
  2. /
  3. Pranie tapicerki samochodowej
pranie tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej Mokotów

Pranie tapicerki samochodowej to kluczowy element dbania o wnętrze pojazdu. Poprawia nie tylko wygląd auta, ale również wpływa na komfort i higienę jazdy. Regularne czyszczenie tapicerki pozwala także uniknąć uciążliwych plam i wpływa korzystnie na utrzymanie wartości samochodu przy ewentualnej sprzedaży.

Tapicerkę samochodową możemy wyprać we własnym zakresie lub korzystając z profesjonalnej pomocy Studia Detailingowego. Samodzielne pranie tapicerki często skutkuje jej zwiększoną podatnością na zanieczyszczenia i wiąże się z ryzykiem uszkodzenia materiału. Dlatego kierowcom, którym zależy na jak najlepszym stanie wnętrza pojazdu polecamy nasze usługi.

Dlaczego profesjonalne pranie tapicerki jest ważne?

Kierowcy, którzy próbowali we własnym zakresie pozbyć się uporczywych zanieczyszczeń z tapicerki, często skarżą się na to, że pranie pozostawia na materiale lepki film, do którego szybko przyklejają się zanieczyszczenia. Taki stan rzeczy może być spowodowany niewłaściwym doborem środków czyszczących lub ich niewystarczającym wpłukaniem.

W naszym Studio korzystamy wyłącznie z dedykowanych preparatów, których dobór gwarantuje skuteczne usuwanie zanieczyszczeń, przy jednoczesnym bezpieczeństwie czyszczonych powierzchni. Ponadto, stosowane przez nas środki czyszczące chronią tekstylia przed ponownym szybkim zabrudzeniem.

Korzyści z prania tapicerki

Profesjonalnie przeprowadzone pranie tapicerki niesie za sobą szereg korzyści. To m.in.:

poprawa higieny

Tapicerka samochodowa jest miejscem, które łatwo gromadzi brud, bakterie i alergeny. Regularne pranie pozwala na utrzymanie czystości i zdrowego środowiska wewnątrz pojazdu.

poprawa wyglądu

Czysta tapicerka znacząco poprawia estetykę wnętrza samochodu, co jest szczególnie ważne dla osób ceniących sobie estetyczny wygląd swojego pojazdu.

poprawa zapach u kabinie

Zanieczyszczenia i rozlane płyny mogą powodować nieprzyjemne zapachy. Pranie tapicerki pomaga usunąć niechciane aromaty i odświeżyć wnętrze auta.

Kiedy warto skorzystać z prania tapicerki?

Ze względu na potencjalne zagrożenia oraz niską skuteczność sklepowych preparatów nie polecamy samodzielnego prania tapicerki. Dysponując odpowiednim sprzętem i środkami czyszczącymi możemy skutecznie i bezpiecznie usunąć zanieczyszczenia z różnych rodzajów tapicerki.

Kierowców z warszawskiego Mokotowa zainteresowanych zleceniem czyszczenia i prania tapicerki zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą usług. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w określeniu najbardziej optymalnego zakresu usługi.

Cennik

MYCIE ZEWNĘTRZNE
75 ZŁ

( MYCIE AKTYWNA PIANĄ + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ NABŁYSZCZANIE OPON )

SPRZĄTANIE WNĘTRZA
100 ZŁ

( ODKURZANIE SIEDZIEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA + CZYSZCZENIE PLASTIKÓW WEWNĘTRZNYCH + MYCIE SZYB OD WEWNĄTRZ )

MYCIE + SPRZATANIE WNĘTRZA
150 ZŁ
MYCIE ZEWNETRZNE DETAILINGOWE
300 ZŁ

( MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ NABŁYSZCZANIE OPON )

MYCIE + SPRZATANIE WNĘTRZA Z USŁUGĄ DOOR TO DOOR
200 ZŁ
PAKIET SEZONOWY
499 ZŁ
PAKIET WNĘTRZE +
OD 300 ZŁ

( ODKURZANIE SIEDZIEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA + PRANIE TAICERKI SIEDZEŃ +CZYSZCZENIE PLASTIKÓW WEWNĘTRZNYCH + MYCIE SZYB OD WEWNĄTRZ )

PAKIET WNĘTRZE MAX
OD 450 ZŁ

( ODKURZANIE SIEDZIEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA + PRANIE TAICERKI SIEDZEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA+ CZYSZCZENIE PODSUFITKI +CZYSZCZENIE PLASTIKÓW WEWNĘTRZNYCH + MYCIE SZYB OD WEWNĄTRZ )

POLEROWANI ONE STEP
799 ZŁ

(MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ JEDNOETAPOWA KOREKTA LAKIERU+ WOSKOWANIE KAROSERII + NABŁYSZCZANIE OPON)

WIELOETAPOWA KOREKTA LAKIRU
OD 1199 ZŁ

(MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ WIELOETAPOWA KOREKTA LAKIERU+ WOSKOWANIE KAROSERII + NABŁYSZCZANIE OPON)

PRANIE DACHU CABRIO
299 ZŁ
PRANIE DACHU CABRIO + IMPREGNACJA
599 ZŁ
IMPREGNACJA TAPICERKI
99 ZŁ
USŁUGA DOOR TO DOOR PO ZA GRANICAMI MIASTA + 100 ZŁ
POWŁOKA CERAMICZNA 1 ROK
799 zł

MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ APLKACJA POWŁOKI Z TRWAŁOSĆIA DO 12 MSC+ NABŁYSZCZANIE OPON

POWŁOKA CERAMICZNA 3 LATA
2999 zł

(MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ APLKACJA POWŁOKI Z TRWAŁOSĆIA 36 MSC NA LAKIER I KOŁA + HYDROFOBIZACJA SZYB+ IMPREGNACJA WNĘTRZA, GWARANCJA, CERTYFIKAT))

POWŁOKA CERAMICZNA 5 LAT
3999 zł

( MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ APLKACJA POWŁOKI Z TRWAŁOSĆIA 60 MSC NA LAKIER I KOŁA + HYDROFOBIZACJA SZYB+ IMPREGNACJA WNĘTRZA, GWARANCJA, CERTYFIKAT)

FOLIA PPF FRONT
3699 ZŁ

( zabezpieczenie folia maski, zderzaka, lamp, gwarancja 10 lat )

FOLIA PPF FULL FRONT
4999 zł

( Zabezpieczenie maski, zderzaka, lamp, błotników przednich, lusterek, słupków A, gwarancja 10 lat)

FOLIA PPF FULL BODY
14999 zł – 17999 zł

( Zabezpieczenie wszystkich elementów lakierowanych, gwarancja 10 lat)

HYDROFOBIZACJA SZYB
99/299 zł

( SZYBA PRZEDNIA/WSZYTSKIE SZYBY )

POWŁOKA CERAMCZNA NA KOŁA
499 zł

( KOMPLET )

SERWIS POWŁOKI CERAMICZNEJ
299 ZŁ
REGENERACJA LAMP
299 ZŁ
OZONOWANIE WNĘRZA
50 ZŁ
UZUPEŁNIENIE PŁYNU DO SPRYSKIWACZY
30/40 ZŁ

( LETNI/ZIMOWY )

Kontakt

Obsługiwane miasta

MAPA22

Dane teleadresowe