MC Cleaning

Myjnia

  1. Home
  2. /
  3. Myjnia
myjnia

Skupiamy się na myciu i detalowaniu samochodów.
W ciągu ostatnich 20 lat odprawiliśmy ponad 60 000 pojazdów. Prowadzimy myjnię ręczną, której standard usług stoi na najwyższym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych technik, kosmetyków dedykowanych do Twojego pojazdu.

Mycie detailingowe Warszawa

Mycie detailingowe to zaawansowana forma pielęgnacji samochodu, która koncentruje się na szczegółowym czyszczeniu zarówno wnętrza, jak i zewnętrznych części auta. Zabieg ten pozwala na usunięcie zabrudzeń, które nie tylko wpływają na estetykę lakieru, ale również zagrażają jego integralności i prezencji.

Zadaniem mycia detailingowego jest całkowite usunięcie wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni karoserii oraz innych elementów pojazdu, a następnie ich zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami i czynnikami szkodliwymi. Zabieg wykonuje się w celu pielęgnacji lakieru i poprawy wyglądu auta. W wielu przypadkach jest to etap poprzedzający inne procedury detailingowe, takie jak aplikacja folii ochronnej na samochód czy powłoki ceramicznej.

Jak przebiega mycie detailingowe?

Mycie detailingowe jest procesem wieloetapowym, który rozpoczyna się od mycia kół. Kolejnym etapem jest mycie wstępne, które ma za zadanie usunąć powierzchowne zabrudzenia z lakieru i rozpuścić te nieco bardziej uporczywe. Następnie karoseria jest myta przy pomocy tzw. metody na dwa wiadra. Kolejnym etapem jest głębokie czyszczenie lakieru. Głębokie czyszczenie obejmuje zabiegi dekontaminacji i detronizacji, czyli usunięcia z powierzchni lakieru smoły, asfaltu, osadów metalicznych, żywic, soków z drzew czy owadów. Na koniec przeprowadza się glinkowanie i dokładnie osusza lakier.

Mycie detailingowe: Dlaczego warto zaufać ekspertom?

Mycie detailingowe to inwestycja w poprawę wyglądu, a nierzadko także stanu technicznego Twojego samochodu. Jest to proces, który wymaga nie tylko specjalistycznych środków, ale również umiejętności i doświadczenia. Nasza myjnia ręczna to miejsce, w którym zadbamy o to, żeby każdy szczegół pojazdu został dokładnie wyczyszczony i zabezpieczony.

Myjnia ręczna Mokotów

Nasza myjnia działa na terenie warszawskiego Mokotowa. Obok usług stacjonarnych działamy również jako myjnia Door to Door. Do współpracy zapraszamy kierowców z całego miasta. Pracujemy w oparciu o sprawdzone preparaty i technologie, dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką skuteczność świadczonych usług oraz bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni.

W ramach mycia detailingowegro realizujemy usługi na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Posiadamy bogate doświadczenie w czyszczeniu samochodów prywatnych i pojazdów służbowych. Z sukcesami usuwamy zanieczyszczenia powstające podczas normalnego użytkowania pojazdów, jak i te po różnego rodzaju zdarzeniach. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Cennik

MYCIE ZEWNĘTRZNE
75 ZŁ

( MYCIE AKTYWNA PIANĄ + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ NABŁYSZCZANIE OPON )

SPRZĄTANIE WNĘTRZA
100 ZŁ

( ODKURZANIE SIEDZIEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA + CZYSZCZENIE PLASTIKÓW WEWNĘTRZNYCH + MYCIE SZYB OD WEWNĄTRZ )

MYCIE + SPRZATANIE WNĘTRZA
150 ZŁ
MYCIE ZEWNETRZNE DETAILINGOWE
300 ZŁ

( MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ NABŁYSZCZANIE OPON )

MYCIE + SPRZATANIE WNĘTRZA Z USŁUGĄ DOOR TO DOOR
200 ZŁ
PAKIET SEZONOWY
499 ZŁ
PAKIET WNĘTRZE +
OD 300 ZŁ

( ODKURZANIE SIEDZIEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA + PRANIE TAICERKI SIEDZEŃ +CZYSZCZENIE PLASTIKÓW WEWNĘTRZNYCH + MYCIE SZYB OD WEWNĄTRZ )

PAKIET WNĘTRZE MAX
OD 450 ZŁ

( ODKURZANIE SIEDZIEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA + PRANIE TAICERKI SIEDZEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA+ CZYSZCZENIE PODSUFITKI +CZYSZCZENIE PLASTIKÓW WEWNĘTRZNYCH + MYCIE SZYB OD WEWNĄTRZ )

POLEROWANI ONE STEP
799 ZŁ

(MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ JEDNOETAPOWA KOREKTA LAKIERU+ WOSKOWANIE KAROSERII + NABŁYSZCZANIE OPON)

WIELOETAPOWA KOREKTA LAKIRU
OD 1199 ZŁ

(MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ WIELOETAPOWA KOREKTA LAKIERU+ WOSKOWANIE KAROSERII + NABŁYSZCZANIE OPON)

PRANIE DACHU CABRIO
299 ZŁ
PRANIE DACHU CABRIO + IMPREGNACJA
599 ZŁ
IMPREGNACJA TAPICERKI
99 ZŁ
USŁUGA DOOR TO DOOR PO ZA GRANICAMI MIASTA + 100 ZŁ
POWŁOKA CERAMICZNA 1 ROK
799 zł

MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ APLKACJA POWŁOKI Z TRWAŁOSĆIA DO 12 MSC+ NABŁYSZCZANIE OPON

POWŁOKA CERAMICZNA 3 LATA
2999 zł

(MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ APLKACJA POWŁOKI Z TRWAŁOSĆIA 36 MSC NA LAKIER I KOŁA + HYDROFOBIZACJA SZYB+ IMPREGNACJA WNĘTRZA, GWARANCJA, CERTYFIKAT))

POWŁOKA CERAMICZNA 5 LAT
3999 zł

( MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ APLKACJA POWŁOKI Z TRWAŁOSĆIA 60 MSC NA LAKIER I KOŁA + HYDROFOBIZACJA SZYB+ IMPREGNACJA WNĘTRZA, GWARANCJA, CERTYFIKAT)

FOLIA PPF FRONT
3699 ZŁ

( zabezpieczenie folia maski, zderzaka, lamp, gwarancja 10 lat )

FOLIA PPF FULL FRONT
4999 zł

( Zabezpieczenie maski, zderzaka, lamp, błotników przednich, lusterek, słupków A, gwarancja 10 lat)

FOLIA PPF FULL BODY
14999 zł – 17999 zł

( Zabezpieczenie wszystkich elementów lakierowanych, gwarancja 10 lat)

HYDROFOBIZACJA SZYB
99/299 zł

( SZYBA PRZEDNIA/WSZYTSKIE SZYBY )

POWŁOKA CERAMCZNA NA KOŁA
499 zł

( KOMPLET )

SERWIS POWŁOKI CERAMICZNEJ
299 ZŁ
REGENERACJA LAMP
299 ZŁ
OZONOWANIE WNĘRZA
50 ZŁ
UZUPEŁNIENIE PŁYNU DO SPRYSKIWACZY
30/40 ZŁ

( LETNI/ZIMOWY )

Kontakt

Obsługiwane miasta

MAPA22

Dane teleadresowe