MC Cleaning

O nas

  1. Home
  2. /
  3. O nas

Umów się na mycie

Obsługiwane miasta

MAPA22

Dane teleadresowe

Pomagamy naszym Klientom przywrócić blask w ich samochodach, poprzez profesjonalne czyszczenie, renowację oraz zabezpieczanie poszczególnych elementów wewnętrznych i zewnętrznych. Przeprowadzamy auto detailing zarówno względem samochodów nowych jak i używanych. Wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów, którym oferujemy auto detailing w różnych wariantach, dopasowanych do ich kieszeni.

Nasz auto detailing łączy w sobie kosmetykę, ochronę oraz konserwację.

Dzięki jego przeprowadzeniu samochód będzie wyglądał jakby co dopiero opuścił salon. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku właścicieli pragnących sprzedać swój stary, używany samochód. Detailing pozwala także na przedłużenie „młodości” samochodów nowych, które będą wyglądać
efektownie nawet po wielu latach użytkowania. 

Sprawne i tanie usługi – Warszawa.

Nasz auto detailing działa na terenie Warszawy, w dzielnicy Mokotów, gdzie zapraszamy wszystkich kierowców pragnących poprawić stan swojego pojazdu. Oferujemy im pomoc w związku z renowacją lakieru, zabezpieczaniem lakieru, aplikowaniem powłok ochronnych, polerowaniem, przyciemnianiem szyb, dokładnym myciem oraz detailingiem wnętrza kabiny. Wykorzystujemy w tym celu najlepszej jakości środki, precyzyjnie dobrane względem konkretnego modelu pojazdu oraz potrzeb zgłoszonych przez jego właściciela.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty detailingu wszystkich kierowców i właścicieli pojazdów, a także firmy przewozowe i transportowe. Ze strony
naszego studia detailingowego mogą Państwo liczyć na przejrzyste zasady współpracy, konkurencyjne stawki oraz elastyczne terminy, dopasowane do Państwa dyspozycyjności.