MC Cleaning

Powłoka ceramiczna

  1. Home
  2. /
  3. Powłoka ceramiczna
powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna Warszawa

Ekologia od dawna wpływa na kierunek rozwoju branży automotive, co znajduje wyraz m.in. w trwałości stosowanych lakierów samochodowych. Wysoka podatność lakierów na uszkodzenia mechaniczne i przebarwienia sprawia, że coraz większa liczba kierowców rozważa zabezpieczenie karoserii swojego pojazdu. Jednym z szeroko stosowanych w tym zakresie rozwiązań jest powłoka ceramiczna.

Czym jest powłoka ceramiczna? Jak działa?

Powłoka ceramiczna to zaawansowana forma ochrony lakieru samochodowego. Po aplikacji preparat tworzy na powierzchni lakieru niewidoczny pancerz ochronny, tym samym zabezpieczając go przed negatywnym wpływem różnorakich czynników. Jedną z cech charakterystycznych powłoki ceramicznej są jej właściwości hydrofobowe. Powłoka odpycha wodę i brud, co w praktyce oznacza łatwiejsze utrzymanie pojazdu w czystości oraz jego niższą podatność na uporczywe zanieczyszczenia.

Powłoka ceramiczna jest rozwiązaniem dla kierowców, którzy cenią sobie estetykę pojazdu i chcą jak najdłużej cieszyć się fabrycznym lakierem. Wykonanie powłoki ceramicznej jest polecane przede wszystkim w przypadku samochodów nowych, jednak po wcześniejszej korekcie lakieru przynosi pożądane rezultaty estetyczne i ochronę także w przypadku pojazdów używanych.

Dlaczego warto założyć powłokę ceramiczną na samochód?

Głównym walorem powłoki ceramicznej jest jej dyskrecja. W przeciwieństwie do folii ochronnej, ceramiki nie sposób zobaczyć. Jej obecność zdradza co najwyżej połysk lakieru i głębia koloru, jaką uzyskujemy po nałożeniu preparatu. Kierowcy cenią powłoki ceramiczne także ze względu na ich trwałość i bezobsługowy charakter. Raz nałożona powłoka ceramiczna zapewnia co najmniej kilkuletnią ochronę lakieru.  

Powłoka ceramiczna: Zakres oferowanej ochrony

Powłoki ceramiczne nakładamy na samochody nowe i używane. Korzystamy z wysokiej jakości preparatów o potwierdzonej trwałości. Ich wybór wiąże się z:

zapewnieniem wysokiej hydrofobowości, dzięki czemu brud nie przylega do karoserii, a samochód łatwiej utrzymać w czystości,

ochroną przed wżerami od owadów i ptasich odchodów,

ochroną przed działaniem agresywnej chemii (m.in. soli drogowej),

wysoką trwałością i odpornością powłoki na ścieranie/zmywanie,

poprawą kolorystyki lakieru,

ochroną karoserii przed czynnikami atmosferycznymi.

W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnej formy ochrony lakieru Twojego samochodu.

Cennik

MYCIE ZEWNĘTRZNE
75 ZŁ

( MYCIE AKTYWNA PIANĄ + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ NABŁYSZCZANIE OPON )

SPRZĄTANIE WNĘTRZA
100 ZŁ

( ODKURZANIE SIEDZIEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA + CZYSZCZENIE PLASTIKÓW WEWNĘTRZNYCH + MYCIE SZYB OD WEWNĄTRZ )

MYCIE + SPRZATANIE WNĘTRZA
150 ZŁ
MYCIE ZEWNETRZNE DETAILINGOWE
300 ZŁ

( MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ NABŁYSZCZANIE OPON )

MYCIE + SPRZATANIE WNĘTRZA Z USŁUGĄ DOOR TO DOOR
200 ZŁ
PAKIET SEZONOWY
499 ZŁ
PAKIET WNĘTRZE +
OD 300 ZŁ

( ODKURZANIE SIEDZIEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA + PRANIE TAICERKI SIEDZEŃ +CZYSZCZENIE PLASTIKÓW WEWNĘTRZNYCH + MYCIE SZYB OD WEWNĄTRZ )

PAKIET WNĘTRZE MAX
OD 450 ZŁ

( ODKURZANIE SIEDZIEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA + PRANIE TAICERKI SIEDZEŃ, PODŁOGI, BAGAŻNIKA+ CZYSZCZENIE PODSUFITKI +CZYSZCZENIE PLASTIKÓW WEWNĘTRZNYCH + MYCIE SZYB OD WEWNĄTRZ )

POLEROWANI ONE STEP
799 ZŁ

(MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ JEDNOETAPOWA KOREKTA LAKIERU+ WOSKOWANIE KAROSERII + NABŁYSZCZANIE OPON)

WIELOETAPOWA KOREKTA LAKIRU
OD 1199 ZŁ

(MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ WIELOETAPOWA KOREKTA LAKIERU+ WOSKOWANIE KAROSERII + NABŁYSZCZANIE OPON)

PRANIE DACHU CABRIO
299 ZŁ
PRANIE DACHU CABRIO + IMPREGNACJA
599 ZŁ
IMPREGNACJA TAPICERKI
99 ZŁ
USŁUGA DOOR TO DOOR PO ZA GRANICAMI MIASTA + 100 ZŁ
POWŁOKA CERAMICZNA 1 ROK
799 zł

MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ APLKACJA POWŁOKI Z TRWAŁOSĆIA DO 12 MSC+ NABŁYSZCZANIE OPON

POWŁOKA CERAMICZNA 3 LATA
2999 zł

(MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ APLKACJA POWŁOKI Z TRWAŁOSĆIA 36 MSC NA LAKIER I KOŁA + HYDROFOBIZACJA SZYB+ IMPREGNACJA WNĘTRZA, GWARANCJA, CERTYFIKAT))

POWŁOKA CERAMICZNA 5 LAT
3999 zł

( MYCIE AKTYWNA PIANĄ, DEIRONIZACJA, DEKONTAMINACJA + MYCIE RĘCZNE KAROSERII I KÓŁ+ APLKACJA POWŁOKI Z TRWAŁOSĆIA 60 MSC NA LAKIER I KOŁA + HYDROFOBIZACJA SZYB+ IMPREGNACJA WNĘTRZA, GWARANCJA, CERTYFIKAT)

FOLIA PPF FRONT
3699 ZŁ

( zabezpieczenie folia maski, zderzaka, lamp, gwarancja 10 lat )

FOLIA PPF FULL FRONT
4999 zł

( Zabezpieczenie maski, zderzaka, lamp, błotników przednich, lusterek, słupków A, gwarancja 10 lat)

FOLIA PPF FULL BODY
14999 zł – 17999 zł

( Zabezpieczenie wszystkich elementów lakierowanych, gwarancja 10 lat)

HYDROFOBIZACJA SZYB
99/299 zł

( SZYBA PRZEDNIA/WSZYTSKIE SZYBY )

POWŁOKA CERAMCZNA NA KOŁA
499 zł

( KOMPLET )

SERWIS POWŁOKI CERAMICZNEJ
299 ZŁ
REGENERACJA LAMP
299 ZŁ
OZONOWANIE WNĘRZA
50 ZŁ
UZUPEŁNIENIE PŁYNU DO SPRYSKIWACZY
30/40 ZŁ

( LETNI/ZIMOWY )

Kontakt

Obsługiwane miasta

MAPA22

Dane teleadresowe